СК "ГАТНЕ" - ЛІДЕР РАЙОННОЇ ПЕРШОСТІ У ДРУГІЙ ЛІЗІ

У четвертому турі футбольної першості у другій лізі, 28 травня на  стадіоні "Колос" у Білогородці, СК "Гатне" досить легко здолало місцеву команду "Атлетик". Вже у першому таймі капітан гатненців Андрій Давиденко на 17 хв. відкрив рахунок із пенальті. Далі розгром білогородців продовжили Денис Попадюха, який скористався чудовим пасом ветерана команди Едуарда Цихмейструка, Євген Чуприна та Віталій Костенко - 4:0 заслужена перемога наших хлопців.

А ось у п'ятому турі не залишилося жодної команди, яка не втратила б очки. Але СК "Гатне" поки що єдина команда, котра не знає гіркоти поразок.

У домашньому матчі гатненці приймали СК "Забір'я", команду, яка  посідала останнє місце в турнірній таблиці, але зуміла вирвати нічию у матчі з фаворитами першості. Оце і є непередбачуваність футболу, особливо, якщо врахувати, що наші футболісти зусиллями Валерія Сезановича та Андрія Давиденка вже у першому таймі вигравали 2:0, постійно атакуючи ворота суперників.

Та у другому таймі гатненців наче підмінили й ситуація на полі сильно змінилася: частіше й гостріше йшли в атаку забірці, СК "Гатне" захищалося, вважаючи, що наявного заділу вистачить для перемоги. Холодним душем став пенальті, який чітко реалізував на 67 хв. Максим Коробка - 2:1.

Наші футболісти оживилися й буквально через хвилину Денис Попадюха забив третій м'яч у ворота забірців.

А далі було щось неймовірне - за дві хвилини два проходи з правого флангу й Олексій Лаштур двічі влучно завершив атаки забірців - 3:3.

Штурм, який влаштували гатненці наприкінці матчу, результату не дав.

І 10 червня у досить напруженому матчі шостого туру СК "Гатне" розписало нульову нічию з ФК "Гореничі-2".

У сьомому турі наші футболісти 17 червня в гостях розгромили ФК "Хотів" з рахунком 6:1. Нині СК "Гатне" з 17 очками очолює турнірну таблицю у другій лізі районної першості.

Не так добре грають у третій лізі футболісти "Гатне-2" - після шести проведених матчів у активі нашої команди лише дві перемоги. Вперше у цьому турнірі наші хлопці виграли з рахунком 3:1 у ФК "Стоянка".

Цей матч п'ятого туру, що проходив на стадіоні "Чемпіон" в Ірпені, виявився найскандальнішим - шість попереджень і два вилучення. Але ми не коментуватимемо суддівські рішення і недисциплінованість окремих гравців, а коротко розповімо власне про матч.

На 4 хв. зустрічі гатненці скористалися  провалом в центральній зоні стоянців, що призвело до виходу сам-на-сам з воротарем Андрія Скоряка і його першим голом. ФК "Стоянка" відігралася після зрізки оборонця гостей Поліщука - 1:1 після першого тайму.

На 69-й хвилині гатненці подавали кутовий, голкіпер під час верхової боротьби зіграв руками в голову нападнику. Суддя призначив пенальті, який чітко реалізував Олександр Сафончик. У доданий арбітром час воротар "Стоянки" Мишута невдало вибив м'яча, по суті подарувавши його Скоряку, який оформив дубль в матчі.

У шостому турі СК "Гатне-2" мінімально поступився бузівському ФК "Нива" - 2:3, а у сьомому переміг ФК "Ходосівка" з рахунком 3:1. Зараз "Гатне-2" у третій лізі посідає 9 місце.