НА ОЛІМПІ ВИЯВИВСЯ НЕ "ОЛІМП"

У першому турі районної першості СК "Гатне" зіграло 7 травня в гостях з ФК "Олімп" (Вишневе).

Матч зібрав 350 глядачів - це найбільша кількість  в першому турі. Звісно, більшість вболівала за молоду та амбіційну команду "Олімп". Досвідченіші футболісти з Гатного контролювали хід гри, але інтрига залишалася майже до кінця матчу. У першому таймі ініціативою володіли вишнівчани. "Олімпієць" Євген Музика забив лише раз, хоча змарнував кілька хороших можливостей для взяття воріт гатненців.

"Олімп", якого гнали вперед вболівальники, намагався підтримувати швидкий темп, грав досить організовано. У складі  СК "Гатне" виділявся фланговий півзахисник Валерій Сезанович. Саме йому вдалося переломити хід матчу двома влучними ударами. Особливо красивим був другий гол на початку другого тайму, коли йому вдалося  прийняти передачу партнера по команді, фінтом позбутися опікуна і пробити з кута карного майданчика у верхню "дев'ятку".
Вишнівчани намагалися вирівняти становище. Але на точний удар Ніколенка гості відповіли голом Вадима Костенка і знову вийшли вперед. Наприкінці матчу господарі пішли на останній штурм, і наразилися на контрвипад гостей, який завершився призначенням пенальті. Багаторічний лідер команди з Гатного Андрій Давиденко з точки пробив бездоганно. Він же на останній доданій хвилині зробив "контрольний постріл", довівши рахунок до великого.
А у другому турі СК "Гатне" на своєму полі виграло у ФК "Дмитрівка". Рахунок 4:1 красномовно свідчить, яка команда домінувала на полі. Всі голи гатненці забили у першому таймі - двічі відзначився капітан команди Андрій Давиденко, а також Валерій Сезанович та Денис Попадюха.
У третьому турі, 20 травня, наші футболісти на виїзді грали з боярськими "Ветеранами", які до цього матчу ще не втратили жодного очка. Але позитивна статистика для них закінчилася - 4:1 на користь гатненців.
А ось команді СК "Гатне-2", яка виступає у третій лізі районної першості, поки що відверто не щастить. У першому матчі вони знову приймали гостей з Юрівки. Матч вийшов щедрим на фоли, було багато інколи невиправдано жорсткої гри, за що наприкінці матчу  вилучили гравця "Стимулу" Безверхого. Гатненці намагалися атакувати, але давався взнаки технічний брак, а ось гості зуміли використати свої моменти й забили три м'ячі, на які гатненці не відповіли жодним.
У другому турі наша команда на виїзді теж поступилася, але з мінімальним рахунком 2:3 футбольному клубу "Омега" з Тарасівки. Утім, віримо, що молода гатненська команда знайде свою гру й радуватиме  вболівальників чудовими перемогами у подальшому, адже чемпіонат лише розпочався.