ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ РАДІСНО ТА ВЕСЕЛО!

25 лютого києво-святошинці зустрічали Весну. Представники різних населених пунктів пристоличного району  приїхали до Білогородки, аби разом  відсвяткувати одне із найяскравіших свят року - Масляну.  Серед учасників районних народних  гулянь були й представники Гатного. Кожен несений пункт Києво-Святошинського району презентував свої кулінарні та творчі шедеври в окремому наметі, що були встановленні на головному майдані Білогородки. Відтак гості заходу мали унікальну можливість посмакувати домашніми наїдками. Гатненські господині також люб'язно зустрічали та частували гостей біля свого намету.

Скільки смаколиків презентували газдині із Гатного: млинці з сиром, пухкі  пироги, бутерброди з м'ясом та салом… Щедро частували гостей гатненці не лише добрими наїдками. З центральної сцени усіх гостей свята вітали працівник закладу культури с. Гатного  Валерій Басс та чарівна Юлія Павлівська.

З огляду на загальну атмосферу свята (про що свідчать запальні танці, яскраві виступи, а головне щирі посмішки учасників дійства), усі його творці та гості отримали неймовірний заряд позитивної енергії. Тож, з упевненістю можна сказати, що в Києво-Святошинському районі  Весну зустріли радісно та весело.

Захід відбувся за підтримки Києво-Святошинської райдержадміністрації та районної ради. А ось наступного року районну Масляну святкуватимуть у сусідньому селі - у Віті-Поштовій.