ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ - ЇЇ ПРИЗНАЧЕННЯ

Серед 14 депутатів Гатненської сільської ради лише одна жінка - Інна Миколаївна Ситниченко, лікар-анестезіолог Центральної районної лікарні. Гатненці обрали її представляти  інтереси громади за щирість душі, небайдужість, намагання допомогти вирішити проблеми кожного односельця, за добрий характер і відкрите серце.

І хоча далеко не все ще вдалося зробити, є чим пишатися, є про що звітувати виборцям Інні Миколаївні.

Зокрема, за ініціативи постійної депутатської комісії, до якої входить І.М. Ситниченко, виділені кошти на капітальний ремонт вулиць Доброго дуба і Добрий шлях, будівництво тротуару по вулицях Київська та Жулянська, реконструкцію сільської амбулаторії.

- А ще ведеться капітальний ремонт клубу, поточний ремонт та обслуговування електромережі вуличного освітлення, спорудження спортивних та дитячих майданчиків, облаштування автобусних зупинок, ямковий ремонт дорожнього покриття.

Й що дуже важливо - десятки людей вдячні за надану матеріальну допомогу, без якої декому у ці нелегкі часи просто не вижити, - розповідає депутат сільської ради.

Де ж витоки цієї працьовитості, любові до людей - звісно ж, у батьківському вихованні.

Народилася Інна у працьовитій, дружній сім`ї у Хотові. Батько Микола Іванович трудився водієм, мати Наталія Іванівна - медична сестра. Успішно закінчила місцеву школу та вступила до столичного Медичного університету. Навчалася за спеціалізацією лікар-анестезіолог. Адже бути лікарем - це дитяча мрія дівчини. Скільки себе пам'ятає хотіла  турбуватися про людей, лікувати їх.

Та попрацювати за фахом після закінчення вищого навчального закладу не вдалося, адже захопив калейдоскоп приємних подій та клопотів - одруження, переїзд у Гатне до чоловіка Валерія, народження сина Івана.

Вже після декретної відпустки розпочала свою трудову діяльність у Центральній районній лікарні, що у Боярці, на посаді лікаря-анестезіолога. Звичайно, молодому спеціалістові було досить важко влитись у новий колектив, та дякуючи підтримці старших колег вся теорія втілилась на практиці.

- Особливо вдячна завідуючій відділенням анестезіології В.В. Шаригіній. Цей поважний та відповідальний професіонал у медичній справі виховав у мені справжню жінку-лікаря, - ділиться спогадами Інна Миколаївна.

У всіх добрих починаннях підтримує дружину чоловік  Валерій Іванович - водій-міжнародник, який працює в компанії "Titan Masinery", радує успіхами у навчанні в Ірпінському економічному коледжі син.

А у серпні минулого року у родині Інни та Валерія  Ситниченків сталася радісна подія - у коханні та злагоді народилося маленьке чудо - довгоочікувана й така бажана донька Марійка. Тож нині в цій щасливій міцній сім'ї підростають 18-річний Іван та крихітка Мар'я.

Тому напередодні 8 Березня бажаємо Інні Миколаївні, її доньці, та всім представницям прекрасної статі ніжності весняних пролісків, здійснення найпотаємніших бажань, щастя безмежного, вдячності й доброти людської, хай доля завжди буде прихильна до вас.

Олександр Кошовий