"КРОК ЗА КРОКОМ" ДО ПЕРЕМОГ

Наприкінці минулого року  на базі Гатненської  загальноосвітньої школи відкрилася студія бального танцю "Step by step". Керівники студії в минулому переможці і призери всеукраїнських та міжнародних змагань, досвідчені тренери й педагоги - Михайло й Наталія Литвиненки.

Попри те, що студія працює лише два місяці, її вихованці вже гідно представляють рідне село та школу  на різноманітних конкурсах. Так, 19 лютого у Києві проходив традиційний турнір з бальних танців  "Ритми Києва-2017", в якому в різних вікових категоріях взяли участь  понад 1000 конкурсантів.

На цьому престижному конкурсі вперше свою танцювальну майстерність презентувала  вихованка студії бального танцю "Step by step"  Вікторія Гапчук. У своїй віковій категорії, серед 33 учасниць Вікторія посіла перше місце. А вже незабаром, 11 березня, відбудуться  всеукраїнські змагання "КиївSTARS", в яких братимуть участь і   учні студії бального танцю  "Step by step".

Побажаємо танцюристам  і їх тренерам творчих успіхів! А всіх, хто мріє навчитися танцювати, викладачі  студії бального танцю чекають за адресою: с. Гатне, вул. Космонавтів, 1 (школа), т. 067-612-55-92.