Оголошення

До участі у тренінгах в рамках грантової програми «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадяни Київської області»  запрошуються представники організацій громадянського суспільства та громад Броварів, Борисполя, Вишгорода, Боярки і Обухова.

Грантова програма реалізується в рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні», який фінансується ЄС і впроваджується ЮНОПС у партнерстві з Поліцією Швеції, Національною поліцією України та місією Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки України.

Проект має на меті підтримати реформу Національної поліції України за двома напрямами — взаємодія поліції з громадами та охорона громадського порядку.

Тренінг відбудеться 25 вересня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Предславинська, 35-д, готель «Алфавіто», початок о 9.30 год.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватися, надіславши анкету учасника на електрону адресу: registry.ua@unops.org . Програма тренінгу та інформація щодо місця проведення будуть надані зареєстрованим учасникам.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Роздаткові матеріали та харчування учасників під час тренінгу забезпечуються коштами проекту.

За додатковою інформацією щодо тренінгу звертатися в офіс ЮНОПС за електронною адресою: registry.ua@unops.org .

Детальна інформація про грантову програму та заповнення анкети