ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про внесення змін в План соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради
Відповідно до п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «По місцеве самоврядування в Україні», Закону «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України № 75 від 30 березня 2016 року Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально – економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, розглянувши і обговоривши поданий виконавчим комітетом Гатненської сільської ради проект внесення змін до плану соціально – економічного розвитку Гатненської сільської ради на 2021 рік, враховуючи висновки та пропозиції постійних комісій ради, Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
-
Внести зміни в План соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради на 2021 рік та затвердити його з урахуванням змін, що додається.
- 2. Включити в План соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради на 2021 рік наступні види робіт:
- Проектування реконструкції Гатненської ЗОШ;
- Капітальний ремонт тротуару вздовж дороги Юрівка – Гатне;
- Капітальний ремонт тротуару вул. Озерна в с. Гатне.
- Субвенція на умовах співфінансування для виконання проектних робіт по об’єкту «Будівництво дороги від вулиці Одеська до вулиці Велика Окружна Дорога в с.Крюківщина та с.Гатне»
- Виконкому Гатненської сільської ради:
- забезпечити виконання заходів передбачених планом;
- оприлюднити рішення на офіційному сайті Гатненської сільської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Січкаренко Л.М.)
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року 5/3
с. Гатне
Про внесення змін до Правил благоустрою та використання території, забезпечення чистоти і порядку в с.Гатне
Відповідно до Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” (зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 №968), постанову Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», з метою регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території Гатненської сільської ради, Гатненська сільська рада керуючись Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни в рішення виконавчого комітету Гатненської сільської ради від 26.03.2010 № 3/2 та в Правила утримання тварин підприємствами, установами, організаціями та громадянами с. Гатне затверджене цим рішенням, а саме:
- Слова «Село Гатне» в усіх відмінках замінити словами «Гатненська територіальна громада».
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку (Ворушев С.Є.) та першого заступника сільського голови (Вітенко С.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про внесення змін до Порядку тимчасового розташування об’єктів зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності села Гатне
Відповідно до Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, до Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” (зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 968), постанову Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», з метою регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території Гатненської сільської ради, Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни в рішення тридцять третьої сесії Гатненської сільської ради від 09.10.2018 № 7 та в Порядок тимчасового розташування об’єктів зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності села Гатне Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області затверджений цим рішенням, а саме:
1.1. Слова «Село Гатне» в усіх відмінках замінити словами «Гатненська територіальна громада».
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, благоустрою, транспорту та зв'язку (голова комісії - Ворушев С.Є.)
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про внесення змін та затвердження
Статуту Комунального підприємства «ІНТЕР-К» ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції
Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити найменування підприємства – Комунальне підприємство «ІНТЕР-К» ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
- Внести зміни та затвердити Статут Комунального підприємства Гатненської сільської ради «ІНТЕР-К» ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції, що додається.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року 5/6
с. Гатне
Про затвердження Програм фінансової підтримки Комунальних підприємств «ВІТА» та «МКП «Гатне» на 2021-2022 роки
Відповідно до статті 25, пункту 27 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програми фінансової підтримки Комунальних підприємств «ВІТА» та «МКП «Гатне» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області на 2021-2022 роки (додаються).
- Затвердити Порядок виділення та використання коштів з сільського бюджету у формі фінансової підтримки Комунальних підприємств «ВІТА» та «МКП «Гатне» на 2021-2022 роки (додається).
- Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Гатненської сільської ради.
- Визнати таким, що втратило чинність рішення сорок сьомої сесії Гатненської сільської ради 12.2019 № 14 «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «МКП «Гатне» на 2020 рік».
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення V сесії Гатненської сільської ради VІІІ скликання
від 11 лютого 2021 року № 5/5
Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств КП«МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки
- Паспорт програми
1 |
Ініціатор розроблення Програми |
Гатненська сільська рада |
2 |
Розробники програми |
Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій; відділ капітального будівництва, благоустрою та ЖКГ Гатненської сільської ради; виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
3 |
Відповідальні виконавці |
Структурні підрозділи Гатненської сільської ради |
4 |
Учасники Програми |
Гатненська сільська рада,
КП «МКП» ГАТНЕ», КП «ВІТА» |
5 |
Терміни реалізації програми |
2021-2022 роки |
6 |
Кошти, задіяні на виконання Програми |
Місцевий бюджет |
7 |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, з них:
2021 - 2022 роки
КП «МКП» ГАТНЕ»
КП «ВІТА» |
12 000 000 грн
9 600 000грн |
- Загальні положення
Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Гатненської сільської ради КП «МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» на 2021-2022 роки (надалі Програма) розроблена на виконання ст. 91 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Для забезпечення виконання статутних завдань комунальні підприємства нерідко потребують залучення додаткового фінансування, яке сприятиме більш ефективному використанню комунального майна, стабілізації фінансово-господарської діяльності, покращенню стану розрахунків, більш ефективному використанню майна, що належить до комунальної власності Гатненської сільської ради, оновленню виробничих потужностей, матеріально-технічної бази підприємства, забезпеченню повного і своєчасного внесення платежів до бюджету.
Комунальні підприємства КП «МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» є важливими підприємствами для Гатненської сільської ради, які створені з метою забезпечення території сіл Гатне, Віта-Поштова та Юрівка наданням послуг з вивезення твердих побутових відходів та інших послуг в галузі житлово – комунального господарства, благоустрою ТГ.
На даний час фінансовий стан комунальних підприємств є критичними через податкове навантаження. Ці фактори зумовлюють встановлення економічно-обґрунтованих тарифів та водночас роблять їх не підйомними для споживачів. Такий стан справ призводить до порушень трудового законодавства, в частині своєчасної виплати заробітної плати, неякісного надання послуг комунальним підприємством, унеможливлює придбання необхідної техніки, якісних матеріалів та ускладнює роботу комунального підприємства в цілому.
Діючі тарифи на послуги зазначених підприємств не повністю забезпечують відшкодування витрат на їх надання, скорочуються обсяги наданих послуг в натуральних показниках, що надаються комунальними підприємствами, витрати на оплату праці, придбання необхідних матеріалів, сплату податків, тощо, що призводить до збиткової діяльності та неспроможності своєчасно та в повному розмірі розраховуватись за зобов’язаннями. Несвоєчасна оплата за нарахованими податковими зобов’язаннями (єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб, тощо), інших складових витрат підприємств призводить до нарахування їм значних штрафних санкцій та пені і відповідно, до збільшення збитків підприємств.
Вищенаведені чинники призвели до зменшення у Підприємств власних обігових коштів для забезпечення належного надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, забезпечення благоустрою сіл (на погашення заборгованості із виплат заробітної плати, платежів до бюджету, придбання матеріалів для виконання робіт, по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період, придбання необхідних технічних засобів, оновлення матеріальної бази підприємств за рахунок капітальних вкладень та інші).
- Мета та завдання Програми
Основною метою програми - є забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств та забезпечення їх безперебійного функціонування відповідно до статутної діяльності, що сприятиме покращенню умов для виробництва і реалізації якісних послуг населенню населених пунктів ТГ, та в цілому, забезпечить сприятливі умови для його життєдіяльності.
Кошти спрямовуються:
- на зміцнення матеріально-технічної бази підприємств;
- на покращення якості послуг;
- виконання зобов’язань по виплаті заробітної плати;
- на оплату податків та зборів, крім коштів на сплату податку на прибуток, частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до бюджету;
- придбання матеріалів, запасних частин, оплата робіт, послуг для стабільної роботи підприємств та підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період, тощо;
- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;
- придбання спеціальної техніки, засобів, устаткування та спецодягу.
- Способи фінансової підтримки комунальних підприємств
3.1. Фінансова підтримка комунальних підприємств здійснюється шляхом:
- внесків до їх статутних капіталів з метою поповнення обігових коштів та інвестування в необоротні активи за рахунок спеціального фонду – бюджету розвитку селищного бюджету;
- надання поточних трансфертів підприємствам за рахунок загального фонду сільського бюджету.
3.2. Порядок здійснення внесків з сеільського бюджету до статутного капіталу комунальних підприємств КП«МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» Гатненської сільської ради, їх надання та використання, здійснюється відповідно до встановленого Порядку (додаток до Програми).
- Організація реалізації Програми
та здійснення контролю за її виконанням
4.1. Реалізація програми покладається на виконавчий комітет Гатненської сільської ради.
4.2.Безпосередній контроль за виконанням завдань програми здійснює відповідний виконавець та постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій та відділ капітального будівництва, благоустрою та ЖКГ Гатненської сільської ради.
- Фінансова забезпеченість Програми
Фінансування Програми здійснюється в межах затвердження бюджетних призначень на її виконання, передбачених в сільському бюджеті на відповідний рік.
Головним розпорядником коштів на виконання Програми є виконавчий комітет Гатненської сільської ради.
- Очікувані результати виконання Програми
Виконання Програми дасть можливість забезпечити:
- безперебійну роботу комунального підприємства відповідно до його призначення;
- збільшення обсягів та надання якісних послуг в галузі жилого – комунального господарства та благоустрою сіл за рахунок зміцнення матеріально-технічної бази підприємств;
- автотранспортне забезпечення комунальних підприємств, можливість придбання спецтехніки, необхідного устаткування, обладнання, спецодягу;
- уникнення порушень трудового законодавства, в частині своєчасної виплати заробітної плати;
- покращення якості питної води та санітарного благополуччя населення.
Розробник програми:
Директор КП «МКП» ГАТНЕ»,
Гатненської сільської ради О. Тромса
Розробник програми:
Директор КП «ВІТА»,
Гатненської сільської ради В. Войнаровський
Керівник Програми:
Перший заступник сільського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради С. Вітенко
Додаток
до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств КП «МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА»
на 2021-2022 роки
Орієнтовні обсяги фінансування
Програми фінансової підтримки комунальних підприємств КП «МКП «ГАТНЕ» та КП «ВІТА» на 2021-2022 роки
№ п/п |
Найменування підприємства |
Обсяг фінансування |
2021 |
2022 |
Всього |
1. |
КП «МКП«ГАТНЕ» |
6 000 000 грн |
6 000 000 грн |
12 000 000 грн |
2. |
КП «ВІТА» |
4 800 000 грн |
4 800 000 грн |
9 600 000 грн |
Розробник програми:
Директор КП «МКП» ГАТНЕ»,
Гатненської сільської ради О. Тромса
Розробник програми:
Директор КП «ВІТА»,
Гатненської сільської ради В. Войнаровський
Керівник Програми:
Перший заступник сільського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради С. Вітенко
Додаток 2
до рішення сесії Гатненської сільської ради
від 11.02.2021р. №__________
Порядок
виділення та використання коштів з сільського бюджету у формі фінансової підтримки комунальних підприємств КП «МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» Гатненської сільської ради
на 2021-2022 роки
- Цей Порядок визначає механізм здійснення внесків з сільського бюджету до статутних капіталів комунальних підприємств КП «МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» Гатненської сільської ради, їх надання та використання, у вигляді фінансової підтримки у рамках Програми «Фінансової підтримки комунальних підприємств КП «МКП» ГАТНЕ» та КП «ВІТА» Гатненської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021-2022 рік».
- Фінансова підтримка комунальних підприємств надається на підставі статей 71, 91 Бюджетного кодексу України, статей 60, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 143 Конституції України.
- Фінансова підтримка надається комунальним підприємствам для забезпечення належної реалізації їх статутних завдань, посилення фінансово-бюджетної дисципліни, вжиття заходів для виробництва та надання якісних, безпечних, безперебійних послуг населенню в галузі житлово – комунального господарства та благоустрою сіл, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності населення Гатненської ТГ і сприяння поліпшенню фінансово-господарської діяльності підприємств, відповідно до затвердженої сільською радою програми.
- Фінансова підтримка комунальних підприємств здійснюється засновником за рахунок коштів сільського бюджету в обсягах, передбачених рішенням сільської ради про місцевий бюджет на відповідний рік та за цією Програмою, в межах надходжень до сільського бюджету.
Фінансова підтримка сільського бюджету, що надається, як внесок до статутного капіталу комунальних підприємств, здійснюється шляхом зарахування коштів на розрахункові рахунки підприємств, відкриті в установах банку.
На цих рахунках здійснюються виключно господарські операції за коштами, отриманими як фінансова підтримка за рахунок коштів сільського бюджету у вигляді внесків до статутних капіталів комунальних підприємств.
- Комунальні підприємства, які потребують отримання фінансової підтримки, оформлюють клопотання на головного розпорядника коштів сільського бюджету з обґрунтуваннями та відповідними розрахунками.
- Закупівля автомобільного транспорту, спецехінки, необхідного устаткування, обладнання, товарів, робіт, послуг та проведення інших платежів комунальними підприємствами здійснюється у визначеному законодавством порядку.
- Фінансова підтримка може виділятися на покриття витрат комунальних підприємств, які виникають в процесі господарської діяльності, напрямок якої відповідає меті і завданням цієї Програми та напрямкам діяльності комунальних підприємств, що зазначені у статуті, у випадку якщо такі витрати не покриваються доходами підприємств.
- Не підлягають забезпеченню за рахунок коштів сільського бюджету витрати комунальних підприємств:
- на відрахування профспілковим організаціям для проведення культурно-масової і фізкультурної роботи;
- на сплату податку на прибуток, частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до бюджету, за оренду нежитлових приміщень, штрафних санкцій і пені;
- на надання спонсорської і благодійної допомоги;
- на інші непродуктивні витрати, які безпосередньо не пов’язані із основним напрямком діяльності підприємств, який передбачений Статутом підприємства та відповідає меті і завданням Програми.
- Критеріями визначення отримувача для надання фінансової підтримки є наявність:
- обґрунтування доцільності надання та розміру фінансової підтримки, у тому числі із фінансово-економічним розрахунком, поданого отримувачем фінансової підтримки;
- фінансового плану комунального підприємства на поточний рік;
- затверджених для відповідного комунального підприємства виконавчим комітетом цін/ тарифів на надання послуг.
- Контроль за цільовим використанням отриманих бюджетних коштів забезпечує керівник комунального підприємства. Про напрямки використання одержаної фінансової підтримки керівник підприємства щокварталу звітує на пленарних засіданнях ради або за потребою головного розпорядника.
- Використання коштів з іншою метою, яка не відповідає цьому Порядку, є нецільовим використанням бюджетних коштів, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.
- Відповідно до ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність України» керівник комунального підприємства несе персональну відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності.
- Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.
Розробник програми:
Директор КП «МКП» ГАТНЕ»,
Гатненської сільської ради О. Тромса
Розробник програми:
Директор КП «ВІТА»,
Гатненської сільської ради В. Войнаровський
Керівник Програми:
Перший заступник сільського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради С. Вітенко
ПРОЕКТ
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
.
Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області залізничним транспортом приміського сполучення на 2021-2022 роки
Відповідно до до статей 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області залізничним транспортом приміського сполучення на 2021-2022 роки.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ПРОГРАМА
компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області залізничним транспортом приміського сполучення на 2021-2022 роки
- Паспорт Програми
1. |
Ініціатор розроблення
Програми
|
Гатненська сільська рада |
2. |
Розробник Програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
3. |
Відповідальний виконавець Програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
4. |
Головний розпорядник бюджетних коштів |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
5. |
Учасники Програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
6. |
Термін реалізації Програми |
2021- 2022 роки
|
7. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми усього, у тому числі: |
в межах фінансових можливостей |
7.1. |
кошти сільського бюджету |
100 тис. грн. |
7.2. |
кошти інших джерел, не заборонених законодавством України |
в межах фінансових можливостей |
- Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
Програма розроблена відповідно до статей 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».
Ще з 2016 року видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування пільгового проїзду окремих категорій громадян не передбачаються. Ситуація, що склалася, потребує термінового врегулювання, оскільки мешканці сіл Віта-Поштова, Юрівка та Гатне фактично позбавлені права на пільговий проїзд через відсутність фінансового ресурсу, а перевізники та організації-надавачі послуг несуть фінансові втрати через відсутність фінансування.
Дана Програма спрямована на фінансування пільгового проїзду окремим категоріям громадян сіл Віта-Поштова, Юрівка та Гатне відповідно до чинного законодавства.
- 3. Мета Програми
Метою Програми є соціальний захист окремих пільгових категорій громадян шляхом відшкодування компенсаційних виплат перевізникам, які здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення.
- Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування
Для вирішення даної проблеми, керуючись законодавством України, розроблені заходи, спрямовані на фінансування пільг на оплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян сіл Віта-Поштова, Юрівка та Гатне залізничним транспортом приміського сполучення.
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України. При цьому обсяг коштів визначається під час формування бюджету Гатненської сільської ради на відповідні роки з урахуванням його фінансових можливостей та може змінюватися в процесі виконання бюджету та при внесенні змін до нього.
5.Строки та етапи виконання Програми
Програма розрахована на 2021-2022 роки.
- Перелік завдань Програми та результативні показники
Основне завдання, на виконання якого необхідно спрямувати зусилля виконавців Програми, – соціальна підтримка окремих пільгових категорій громадян шляхом відшкодування.
Фінансування пільг дасть змогу використати пільговим категоріям громадян своє право відповідно до чинного законодавства України.
- Напрями діяльності та заходи Програми
Реалізація Програми здійснюється з дати прийняття даної Програми протягом 2021 – 2022 років:
7.1. Проведення компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян сіл Віта-Поштова, Юрівка та Гатне буде здійснюватися за рахунок бюджету сільської ради.
7.2. Проведення компенсаційних виплат за проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення буде здійснюватися відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 16.12.2009 р. N 1359 «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян». Виконавчий комітет Гатненської сільської ради здійснює розрахунки з постачальниками послуг на підставі поданих ними щомісячних розрахунків щодо послуг, наданих особам, які мають право на відповідні пільги, за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України, в межах призначень на відповідний рік.
- Координація та контроль за ходом виконання Програми
Організаційна робота щодо виконання визначених Програмою заходів та контроль за ходом їх виконання покладається на Виконавчий комітет Гатненської сільської ради.
Головний розпорядник коштів щомісячно аналізує стан виконання Програми та при необхідності ініціює внесення змін до неї з метою більш ефективного використання бюджетних коштів.
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради вносить пропозиції щодо потреби в коштах на наступний рік.
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
Додаток №2 до
рішенням V сесії
Гатненської сільської ради VIII скликання
від _____________ №_________
Порядок компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області залізничним транспортом приміського сполучення на 2021-2022 роки
1.1. Порядок компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області залізничним транспортом приміського сполучення за рахунок бюджету Гатненської сільської ради встановлює єдиний механізм проведення відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги.
1.2. Законодавчою та нормативною підставою Порядку є Бюджетний Кодекс України, Закон України «Про автомобільний транспорт», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Дія Порядку поширюється на відшкодування витрат на перевезення окремих категорій громадян за рахунок коштів бюджету сільської ради.
1.3. Цей Порядок визначає механізм відшкодування Виконавчим комітетом Гатненської сільської ради, витрат перевізникам за пільговий проїзд окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.
1.4. Загальна сума відшкодування витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, окремих пільгових категорій на автомобільному транспорті загального користування та залізничним транспортом приміського сполучення визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.
1.5. Відшкодування компенсаційних виплат проводиться на підставі договорів про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян сіл Віта-Поштова, Юрівка та Гатне залізничним транспортом приміського сполучення укладених між Гатненською сільською радою, яка є головним розпорядником коштів, призначених для компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих пільгових категорій громадян.
Перевізники – отримувачі компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих пільгових категорій громадян для укладання договору з Виконавчим комітетом Гатненської сільської ради подають наступну інформацію:
- заяву на укладання договору;
- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копію чинного договору про організацію перевезення пасажирів;
- копію ліцензії;
- копію свідоцтва про реєстрацію платника податку (за наявності);
1.6. За рахунок коштів бюджету сільської ради не відшкодовуються втрати доходів від перевезень окремих категорій громадян, що мають відповідні пільги, та інші видатки, що фінансуються за рахунок інших джерел відповідно до законодавства, а також осіб, які не зареєстровані на території Гатненської територіальної громади.
- Перелік категорій пільговиків
№ |
Назва категорії пільговика |
Назва пільгового посвідчення |
1 |
Інваліди війни, супровідник інваліда ВВв І групи та особи, прирівняної до інваліда при сумісній поїздці (не більше одного) |
Посвідчення "Інваліда війни" |
2 |
Учасники бойових дій |
Посвідчення "Учасника бойових дій" |
3 |
Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби |
Посвідчення члена сім’ї |
4 |
Інваліди І та ІІ групи, діти-інваліди та особи, які супроводжують інваліда І групи або дитину-інваліда (не більше одного супроводжуючого) |
Посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" або на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК) та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення |
5 |
Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України |
Посвідчення "Ветерана військової служби", "Ветерана органів внутрішніх справ", "Ветерана податкової міліції", "Ветерана війни", "Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби", "Ветерана служби цивільного захисту", "Ветерана Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації". |
6 |
Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорій 2 |
Посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи |
7 |
Діти з багатодітних сімей |
На підставі посвідчення "Дитини з багатодітної сім’ї" |
8 |
Діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються або навчаються у навчально-виховних, навчальних або інтернатних закладах |
Довідка встановленої форми |
8 |
Пенсіонери за віком |
На підставі пенсійного посвідчення |
2.1. Діючим законодавством визначені наступні категорії пільговиків, які мають право пільгу на проїзд залізничним транспортом приміського сполучення, що фінансується за рахунок бюджету сільської ради:
Даний перелік категорій пільговиків може бути розширений (змінений) відповідно до законодавства України.
2.2. Пільги на безоплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення надаються незалежно від місця проживання осіб, які мають право на пільги.
2.3. Пільги надаються на підставі посвідчення, що дає право на пільги.
- Контроль та відповідальність за порушення договірних умов
Перевізник несе повну відповідальність за надання пільг на проїзд окремих категорій громадян за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України, та достовірність поданих розрахунків.
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року 5/
с. Гатне
Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів
Гатненської сільської ради
З метою поліпшення благоустрою населених пунктів Гатненської сільської ради, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програму благоустрою населених пунктів Гатненської сільської ради на 2021 рік, що додається.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку (Ворушев С.Є.) та першого заступника сільського голови (Вітенко С.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням сесії Гатненської сільської ради від 11.02.2021 року
№______
Програма благоустрою
населених пунктів Гатненської сільської ради на 2021 рік
1. Загальні положення.
Система управління усіх сфер суспільного життя Гатненської сільської ради спрямовується на те, щоб піднести життєвий рівень населення до європейського зразка. Розвиваються та вдосконалюються дошкільні, освітні, бібліотечні та медичні заклади.
Після об’єднання населених пунктів сіл Гатне, Віта-Поштова та Юрівка у Гатненську обєднану територіальну громаду Гатненською сільською радою проведено значну роботу у сфері благоустрою вулиць, кладовищ, зовнішнього освітлення, ремонту доріг, а також впорядкування місць утилізації твердих побутових відходів та інших робіт.
Програма благоустрою на 2019 рік є конкретним та логічним продовженням цієї роботи та конкретним доповненням програми «Соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради».
Ця Програма може доповнюватися новими розділами та напрямами, уточнюватись у відповідності з бюджетними надходженнями.
Програма благоустрою розроблена на виконання Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про відходи», «Про охорону атмосферного повітря", "Про охорону і використання пам’ятників історії і культури».
2. Мета програми
Основною метою Програми благоустрою є реалізація комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані, очищення та озеленення територій, а також соціально-економічних, організаційно-правових і екологічних норм щодо поліпшення мікроклімату, санітарної очистки, створення оптимальних умов праці, побуту та відпочинку населення.
Програмою благоустрою передбачається проведення конкретної роботи в наступних напрямках:
- приведення сіл сільської ради до рівня європейських норм (утримання історико-архітектурної спадщини, пам’ятників, площі, вулиць, тротуарів, тощо;
- покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану населених пунктів (організація роботи по прибиранню населених пунктів, забезпечення своєчасного і повного збору та вивезення ТПВ, запобіганню виникнення стихійних сміттєзвалищ, косовиця трави)
- утримання, догляд, насадження дерев, зрізка аварійних та сухих дерев, утримання клумб, газонів, смуг зелених насаджень;
- забезпечення якісного зовнішнього освітлення вулиць, тротуарів (поточне утримання, продовження робіт з реконструкції та встановленню нових ліній зовнішнього освітлення з застосування технологій та елементів енергозберігання);
- забезпечення належних умов для поховань померлих (продовження робіт по впорядкуванню кладовищ);
- будівництво нових та реконструкція старих дитячих майданчиків, спортивних площадок, тощо;
- організація робіт з благоустрою, святкового прибирання населених пунктів до відзначення державних свят, релігійних свят,
- організація робіт з благоустрою в зонах масового відпочинку населення;
- проведення профілактичної роз’яснювальної роботи серед населення, власників комерційних структур щодо дотримання правил благоустрою, санітарних норм, правил поведінки в громадських місцях, запровадження роздільного збору побутових відходів, участі громадян у наведенні порядку за місцем проживання та притягнення до відповідальності в разі порушення правил благоустрою.
3. Обгрунтування шляхів і засобів, реалізації заходів Програми благоустрою
Реалізація Програми благоустрою буде здійснюватися шляхом виконання містобудівних, організаційних, екологічних та економічно - обґрунтованих, першочергових заходів, що дадуть змогу забезпечити комплексний благоустрій території, а саме щодо:
Загальних питань благоустрою:
- дотримання вимог Правил благоустрою населених пунктів сільської ради;
- підвищення якості ремонту, утримання об’єктів благоустрою у належному стані та гарантія на проведення;
- захист об’єктів благоустрою від неналежної експлуатації, інших незаконних дій, збереження їх функцій;
- технічна оцінка та обґрунтованість використання машин і механізмів, що використовуються під час утримання та ремонту об’єктів благоустрою;
- створення безпечних умов праці персоналу та безпечних виробничих умов під час утримання та ремонту об’єктів благоустрою;
Утримання вулично-дорожньої мережі:
- належний капітальний, поточний ремонт вулиць, доріг, тротуарів;
- впровадження нових, прогресивних технологій, використання енергозберігаючих матеріалів та компонентів для ремонту вулично-дорожньої мережі та утримання її в зимовий період;
- облаштування, належне утримання вулиць;
Зовнішнього освітлення:
- належне утримання, поточний ремонт, ліквідація аварійно-небезпечних ділянок (ситуацій) об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів;
- автоматизація управління зовнішнім освітленням;
- переоснащення, реконструкція, встановлення зовнішнього освітлення із запровадженням сучасних енергозберігаючих технологій;
Утримання зелених насаджень:
- обробка, захист, догляд за зеленими насадженнями;
- облаштування та відновлення клумб, газонів, систематичний догляд за ними;
- догляд за станом та благоустрій парку;
Санітарна очистка:
- організація та вдосконалення роботи по прибиранню та вивозу ТПВ на сміттєзвалище;
- розрахунок необхідної техніки та її використання для забезпечення належної санітарної очистки сіл Гатненської сільської ради;
Інженерний захист території:
- організація відведення поверхневих, дощових та талих вод;
Заходи з виконанням Програми благоустрою та показники їх результативності затверджуватимуться щорічно на сесії Гатненської сільської ради при формуванні бюджету.
4. Ресурсне забезпечення виконання завдань Програми благоустрою
Цільове фінансування Програми благоустрою здійснюватиметься згідно плану заходів на її проведення.
У ході реалізації заходів Програми благоустрою можливі корегування, зміни, уточнення, доповнення пов’язані з фактичним надходженням коштів на реалізацію розділів програми, уточненням обсягів робіт виходячи з реальних можливостей бюджету, результатів конкурсних переможців торгів та державних закупівель, згідно з законодавством.
5. Строки, моніторинг та контроль за виконанням завдань Програми благоустрою
Виконання Програми благоустрою передбачено на період 2021-2021 роки із щорічним аналізом використання коштів на заплановані роботи.
Збір, узагальнення, конкретний аналіз про виконання об’ємів запланованих заходів Програми благоустрою здійснюється виконавчим комітетом Гатненської сільської ради з залученням безпосередніх виконавців щомісячно.
Щорічний звіт про виконання заходів Програми благоустрою подається на попередній розгляд профільних постійних комісій та з висновками і пропозиціями вносяться на розгляд сесії Гатненської сільської ради.
Контроль за використанням бюджетних коштів спрямованих на забезпечення виконання Програми благоустрою здійснюються у встановленому порядку.
ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма благоустрою
Однією з найбільших проблем є формування зовнішнього вигляду населених пунктів, придання їм естетично привабливого вигляду, покращення умов проживання мешканців, покращення екологічного стану та забезпечення безпеки життєдіяльності населення.
ІІІ. Мета Програми благоустрою
Контроль за впорядкуванням та утриманням території Гатненської сільської ради в належному стані.
IV. Перелік заходів Програми благоустрою населених пунктів Гатненської сільської ради на 2021 рік
№ з/п |
Населений пункт |
Назва заходу |
Термін реалізації проекту |
Джерела фінансування |
Загальна вартість |
Освоєння на 01.01.2021
року |
Потреба на 2021 рік |
дата початку |
дата закінчення |
1 |
с. Гатне
с. Віта-Поштова
с. Юрівка |
Проведення робіт з благоустрою старих кладовищ |
2021 |
2021 |
МБ |
1 000 000 грн |
0,0 |
1 000 000 грн |
Всього |
1 000 000 грн |
0,0 |
1 000 000 грн |
2 |
с. Гатне
с. Віта-Поштова
с. Юрівка |
Підвищення рівня надання комунальних послуг прибирання вулиць сіл, прибережних зон річок та водойм, лісосмуг, дитячих та спортивних майданчиків, парків та скверів, та ін. Придбання інвентарю та ін. обладнання. |
2021 |
2021 |
МБ |
1 000 000 грн |
0,0 |
1 000 000 грн |
Інші джерела |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
Всього |
1 000 000 грн |
0,0 |
1 000 000 грн |
3 |
с. Гатне
с. Віта-Поштова
с. Юрівка |
Посадка зелених насаджень в парках, скверах, дитячих майданчиках інших громадських місцях |
2021 |
2021 |
МБ |
200 000 грн |
0,0 |
200 000 грн |
Інші джерела |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
Всього |
200 000 грн |
0,0 |
200 000 грн |
4 |
с. Гатне
с. Віта-Поштова
с. Юрівка |
Косіння трави, обрізання дерев і чагарників, кропіння інвазійних рослин (амброзія) |
|
|
МБ |
500 000 грн |
0,0 |
500 000 грн |
Всього |
500 000 грн |
0,0 |
500 000 грн |
5 |
с.. Гатне
с. Віта-Поштова
с. Юрівка |
Поліпшення екологічного стану населених пунктів шляхом ліквідації стихійних сміттязвалищ |
2021 |
2021 |
МБ |
400 000 грн |
0,0 |
400 000 грн |
Всього |
400 000 грн |
0,0 |
400 000 грн |
6 |
с. Гатне
с. Віта-Поштова
с. Юрівка |
Обрізка аварійних дерев |
2021 |
2021 |
МБ |
|
0,0 |
|
Всього |
200 000 грн |
0,0 |
200 000 грн |
|
Разом по галузі |
3 300 000 грн |
0,0 |
3 300 000 грн |
- Координація та контроль за ходом виконання Програми благоустрою
Координацію щодо Програми благоустрою виконує виконавчий комітет Гатненської сільської ради.
Звіт про виконання Програми благоустрою подається щорічно на сесію сільської ради не пізніше, ніж через місяць після завершення року. Відповідно до уточнення місцевого бюджету вносяться зміни до Програми благоустрою.
Перший заступник сільського голови Сергій ВІТЕНКО
ПАСПОРТ
Програми благоустрою
населених пунктів Гатненської сільської ради на 2021рік
1. |
Програма затверджена:
Рішенням Гатненської сільської ради від 11 лютого 2021 року № ___ |
2. |
Ініціатор розроблення програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
3. |
Дата, номер і назва
розпорядчого документа про розроблення програми |
Розпорядження голови Гатненської сільської ради |
4. |
Розробник програми |
Перший заступник сільського голови |
5. |
Відповідальні виконавці програми: |
Виконавчий комітет та відділ капітального будівництва, благоустрою та ЖКГ Гатненської сільської ради |
6. |
Учасники програми |
виконавчий комітет Гатненської сільської ради, підприємства, установи та організації розташовані в межах Гатненської ОТГ, комунальні підприємства КП «МКП «Гатне» та КП «Віта». |
7. |
Терміни реалізації програми |
2021-2022 роки |
8. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, усього, у тому числі: |
3 300 000 грн |
кошти державного бюджету |
0 |
кошти обласного бюджету |
0 |
кошти районного бюджету |
0 |
кошти сільського бюджету |
3 300 000 грн |
кошти небюджетних джерел |
0 |
- ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
- ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
- Проект Р І Ш Е Н Н Я
- від 11 лютого 2021 року № 5/
- с. Гатне
Про затвердження програми навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, працівників структурних підрозділів і виконавчих органів, членів виконавчого комітету та депутатів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області на 2021-2022 роки
З метою розширення професійної підготовки працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників установ і організацій та інших категорій працівників Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області та створення належних умов для забезпечення професійного розвитку, керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програму навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників установ і організацій та інших категорій працівників Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області, що додається.
- Виконавчим органам Гатненської сільської ради при складанні сільського бюджету на відповідний рік передбачити потребу в коштах на виконання Програми.
- Інформацію про хід виконання Програми заслуховувати щорічно на засіданнях сесії сільської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій,
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ПРОГРАМА
навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, працівників структурних підрозділів і виконавчих органів, членів виконавчого комітету та депутатів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області
на 2021-2022 роки
с. Гатне
2021 рік
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Зміни, які відбулися в усіх сферах суспільного життя, розвитку засад громадянського та інформаційного суспільства, європейської інтеграції України, децентралізації державного управління, зміцнення системи місцевого самоврядування, вимагають нових, нестандартних рішень та високого рівня професіоналізму й компетентності посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників установ і організацій.
Програма навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, працівників структурних підрозділів і виконавчих органів, членів виконавчого комітету та депутатів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області (далі - Програма) визначає мету, завдання та заходи щодо розвитку професійної компетентності кадрового складу громади через удосконалення системи навчання, урізноманітнення форм і методів підвищення кваліфікації представників системи місцевого самоврядування.
Програма ґрунтується на положеннях Конституції України, Законах України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про освіту», відповідних Указах Президента України, постановах КМУ та інших нормативно-правових актах.
Основними передумовами розроблення Програми є: процеси децентралізації, становлення демократичної, правової, соціальної держави та розвиток засад громадянського суспільства. Крім того, органи місцевого самоврядування разом з отриманням бюджетних преференцій та управлінських повноважень взяли на себе складне завдання та відповідальність за створення ефективного управління системою освіти в своїх громадах, освітою дорослих в тому числі.
У процесі виконання Програми необхідно вирішити проблеми:
- визнання професійного навчання, підвищення кваліфікації як обов'язкової невід'ємної складової професійної діяльності посадових осіб місцевого самоврядування, працівників структурних підрозділів і виконавчих органів, членів виконавчого комітету та депутатів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області (далі - Працівників);
- формування змісту навчання та організації навчального процесу відповідно до потреб соціально-економічного і духовного розвитку суспільства й громади на основі впровадження сучасних наукових досліджень, інноваційних методик навчання й широкого використання вітчизняного та іноземного досвіду;
- розширення професійної підготовки, підвищення рівня професійної компетентності працівників відповідно до потреб системи місцевого самоврядування та потреб розвитку громади;
- залучення науково-викладацького потенціалу вищої школи та фахівців-практиків до навчання та підвищення кваліфікації представників системи місцевого самоврядування.
Програма передбачає навчання та підвищення кваліфікації Працівників з метою формування:
- здатності впроваджувати цінності демократичної, правової соціальної держави, громадянського та інформаційного суспільства, неухильно відстоювати права і свободи людини і громадянина;
- здатності компетентно і відповідально виконувати управлінські функції, впроваджувати новітні соціальні технології, сприяти інноваційним процесам у територіальній громаді;
- стратегічного мисленням та якостей, необхідних для прийняття та реалізації управлінських рішень - здатності навчатися й самовдосконалюватися в сучасних умовах;
- сучасних професійних умінь і навичок щодо децентралізації державного управління, служби в органах місцевого самоврядування, налагодження міжмуніципального співробітництва, вирішення земельних питань, здійснення державних закупівель, організації кадрової роботи, написання проектів нормативно-правових актів та актів індивідуальної дії, надання адміністративних послуг, впровадження зеленого та сільського туризму тощо для успішного розвитку територіальної громади;
- аналітичних здібностей, майстерності застосування засобів і методів управлінської науки, інформаційно-комунікаційних технологій у повсякденній діяльності.
ІІ. МЕТА ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
Метою Програми є навчання та підвищення кваліфікації Працівників та створення належних умов для забезпечення професійного розвитку.
Програма спрямована на вирішення таких основних завдань:
- отримання якісних освітніх послуг з підвищення кваліфікації Працівників з відповідним методичним забезпеченням і використанням інноваційних технологій у навчальному процесі;
- приведення обсягів, змісту навчання та підвищення кваліфікації Працівників та їх кадрового резерву у відповідність до поточних та перспективних потреб розвитку громади;
- використання в процесі навчання наукового потенціалу, як вітчизняного так і іноземного навчання та ефективне використання передового досвіду роботи інших регіонів України та іноземного досвіду;
- залучення представників провідних національних та іноземних закладів вищої освіти до навчання та підвищення кваліфікації представників системи місцевого самоврядування;
- вирішення питань нормативно-правового, ресурсного, зокрема кадрового та фінансового забезпечення, якісного і своєчасного виконання Програми;
- створення умов для професійного зростання працівників.
Програма має здійснюватися на основі діючої нормативно-правової бази навчальними закладами загальнонаціональної системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Працівників та іншими надавачами освітніх послуг.
Основними завданнями Програми є реалізація за рахунок коштів сільського бюджету можливості підвищення кваліфікації Працівників з метою забезпечення ефективності діяльності місцевої влади.
IІI. ВИДИ, ФОРМИ НАВЧАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Реалізація Програми буде здійснюватися на базі освітніх закладів України усіх рівнів, компаній, агентств, які мають відповідні документи (ліцензії) за такими видами:
- навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації;
- тематичні постійно діючі семінари;
- спеціалізовані короткострокові навчальні курси;
- тематичні короткострокові семінари;
- тренінги, курси, форуми;
- виїзні семінари з вивчення досвіду роботу інших громад як в Україні, так і за кордоном;
- науково-практичні конференції, круглі столи тощо.
ІV. КАТЕГОРІЯ СЛУХАЧІВ ПРОГРАМИ
Посадові особи місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів і виконавчих органів, члени виконавчого комітету та депутати Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.
- РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ
Основним джерелом фінансування Програми є кошти бюджету Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області передбачені для цієї мети, залучені кошти та інші кошти, не заборонені законодавством.
Фінансове забезпечення системи навчання та підвищення кваліфікації Працівників має включати також видатки на відшкодування витрат, пов'язаних з відрядженням та проживанням, транспортні послуги.
Фінансування Програми здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України. Головним розпорядником коштів сільського бюджету є Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області. У разі потреби можуть коригуватися обсяги фінансування окремих заходів Програми.
Обсяги коштів будуть визначатися, виходячи з необхідності забезпечення виконання Програми, орієнтовних витрат на її реалізацію.
Рік виконання програми |
по КПКВ |
Загальна кількість коштів |
2021 |
|
30 тис. грн. в тому числі: |
|
0110150 |
10 тис. грн. |
|
0610160 |
10 тис. грн. |
|
3710160 |
10 тис. грн. |
2021 |
|
30 тис. грн. в тому числі: |
|
0110150 |
10 тис. грн. |
|
0610160 |
10 тис. грн. |
|
3710160 |
10 тис. грн. |
Всього на 2021-2022 |
|
60 тис. грн. |
VІ. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ
У результаті отриманих освітніх послуг на основі широкого використання вітчизняних та світових досягнень у галузі освіти, залучення інноваційних технологій Працівників :
- здобудуть практичні знання в галузі місцевого самоврядування, розбудови територіальної громади;
- удосконалять практичні вміння щодо впровадження реформи децентралізації, прийняття обґрунтованих управлінських рішень;
- ознайомляться з найактуальнішими питаннями теорії і практики державного управління й місцевого самоврядування для узагальнення та поширення досвіду;
- отримають можливість оцінити зміст своєї діяльності відповідно до сучасних вимог розвитку місцевого самоврядування;
- підвищать свій загальноосвітній і професійний рівень задля розвитку громади.
VІІ. Контроль за виконанням Програми
Контроль за виконанням Програми покладається на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, яка несе відповідальність за виконання і кінцеві результати Програми, раціональне використання фінансових ресурсів, визначає форми і методи координації виконання Програми.
Секретар сільської ради Дмитро ШУЛЬГАН
Додаток №1 до Програми
ПАСПОРТ ПРОГРАМИ
навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, працівників структурних підрозділів і виконавчих органів, членів виконавчого комітету та депутатів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області
на 2021-2022 роки
1. |
Ініціатор розроблення Програми |
Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області |
2. |
Розробник Програми |
Виконавчий комітет Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області |
3. |
Відповідальний виконавець Програми |
Виконавчий комітет Гатненська сільська рада Фастівського району Київської області |
4. |
Учасники Програми |
Посадові особи місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів і виконавчих органів, члени виконавчого комітету та депутати Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області |
5. |
Термін реалізації Програми |
2021-2022 роки |
6. |
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми |
Місцевий бюджет |
7. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, з них: |
Всього - 60,0 тис. грн.
2021 рік – 30,0 тис.грн.
2022 рік – 30,0 тис.грн. |
7.1 |
кошти місцевого бюджету |
60,0 тис. грн. |
7.2 |
кошти інших джерел не заборонених чинним законодавством |
- |
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про затвердження Програми здійснення землеустрою на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки
З метою забезпечення організації та здійснення землеустрою, підвищення ефективності раціонального використання та охорони земель на території Гатненської сільської ради, врахування державних, громадських і приватних інтересів при здійсненні землеустрою на місцевому рівні, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програму здійснення землеустрою на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки (додається).
- Дане рішення довести до відома виконавців Програми.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування, архітектури, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології (Вітенко С.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
Затверджено
рішенням сесії VІІІ скликання
Гатненської сільської ради від
Програма здійснення землеустрою
на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки
- Загальні положення
Землеустрій – це сукупність соціально-економічних та екологічних заходів, спрямованих на регулювання земельних відносин та раціональну організацію території адміністративно-територіальних одиниць, суб’єктів господарювання, що здійснюються під впливом суспільно-виробничих відносин і розвитку продуктивних сил.
Програма здійснення землеустрою на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 (далі – Програма) розроблена згідно із Земельним та Бюджетним кодексами України, Законами України «Про землеустрій», «Про охорону земель», «Про оцінку земель», «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051
«Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру».
Відповідно до Закону України «Про землеустрій» від 22 травня 2003 року № 858-IV до повноважень сільської ради у сфері землеустрою належать:
- організація і здійснення землеустрою;
- здійснення контролю за впровадженням заходів, передбачених документацією із землеустрою;
- координація здійснення землеустрою та контролю за використанням і охороною земель комунальної власності;
- інформування населення про заходи, передбачені землеустроєм;
- вирішення інших питань у сфері землеустрою відповідно до закону.
Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, власниками землі, землекористувачами, у тому числі орендарями.
- Мета Програми
Метою Програми є забезпечення організації та здійснення землеустрою, підвищення ефективності раціонального використання та охорони земель на території Гатненської сільської ради, врахування державних, громадських і приватних інтересів при здійсненні землеустрою на місцевому рівні.
- Завдання та заходи щодо реалізації Програми
Основними завданнями Програми є здійснення землеустрою на території Гатненської сільської ради, приведення землевпорядної документації у відповідність до вимог чинного законодавства.
Заходи землеустрою на місцевому рівні включають:
- розробку проектів землеустрою щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій;
- розробку проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв);
- розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
- розробку проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб;
- розробку проектів землеустрою, що забезпечують еколого- економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь;
- розробку проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів;
- розробку робочих проектів землеустрою;
- розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
- розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту;
- розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок;
- розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель;
- врахування державних інтересів при здійсненні землеустрою на місцевому рівні;
- врахування громадських і приватних інтересів при здійсненні землеустрою на місцевому рівні;
- розробка проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів;
- виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.
Гатненською сільською радою у 2021-2022 роках передбачено здійснити розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель по наступних населених пунктах:
№ п/п |
Назва населеного пункту |
Орієнтовна вартість, грн. |
1 |
с. Гатне |
900000 |
2 |
с.Віта-Поштова |
210000 |
3 |
с.Юріївка |
90000 |
Всього |
1200000 |
Гатненською сільською радою у 2021-2022 роках передбачено здійснити розробку комплексного плану просторового розвитку території Гатненської територіальної громади:
№ п/п |
Територія |
Орієнтовна вартість, грн. |
1 |
Гатненська сільська рада |
1200000 |
|
Всього |
1200000 |
Також у 2021-2022 роках планується здійснити розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів:
№ пп |
Назва населеного пункту |
Сума (грн) |
1 |
с. Юрівка |
200000 |
|
Всього |
200000 |
Здійснення топографо-геодезичного знімання в М 1:500 для проектних цілей заплановано провести у 2021-2022 роках в наступних населених пунктах:
№ пп |
Назва населеного пункту |
Сума (грн) |
1 |
с. Гатне |
20000 |
2. |
с. Віта-Поштова |
20000 |
Всього |
40000 |
Заплановано провести геодезичне знімання у 2021-2022 роках:
№ пп |
Назва населеного пункту |
Сума (грн) |
1 |
Територія Гатненської сільської ради |
50000 |
|
Всього |
50000 |
|
Заплановано провести геологічні вишукування у 2021році:
№ пп |
Назва населеного пункту |
Сума (грн) |
1 |
Територія Гатненської сільської ради |
100000 |
|
Всього |
100000 |
|
Заплановано провести геодезичні вишукування у 2021році:
№ пп |
Назва населеного пункту |
Сума (грн) |
1 |
Територія Гатненської сільської ради |
100000 |
|
Всього |
100000 |
|
- Фінансування Програми
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів сільського бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.
- Очікувані результати
Реалізація Програми дозволить досягти сталого розвитку землекористування, зокрема:
- удосконалити земельні відносини у населених пунктах на території Гатненської сільської ради;
- привести землевпорядну документацію у відповідність до вимог чинного законодавства;
- враховувати державні, громадські і приватні інтереси при здійсненні землеустрою на місцевому рівні;
- створити умови розвитку екологічного та інвестиційно- привабливого землекористування;
- збільшити надходження від платежів за землю до бюджету;
- створити дієву систему захисту прав власності на землю.
Додаток 1
ПАСПОРТ
Програми здійснення землеустрою на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки
1. |
Ініціатор розроблення
Програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
2. |
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади
про розроблення програми |
|
3. |
Розробник Програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради ради |
4. |
Співрозробники Програми |
|
5. |
Відповідальні виконавці
Програми |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
6. |
Учасники Програми |
Суб’єкти господарювання, які мають ліцензії на проведення геодезичних та
картографічних робіт |
7. |
Термін реалізації Програми |
2021-2022 рр. |
8. |
Джерела фінансування
Програми |
Місцевий бюджет Гатненської сільської ради |
9. |
Загальний обсяг
фінансових ресурсів,
необхідних для реалізації Програми, всього, |
2 890 000. грн. |
у тому числі: |
2021 |
2022 |
9.1. |
коштів місцевого бюджету |
1 560 000 грн. |
1 330 000 грн. |
Додаток 2
Ресурсне забезпечення
Програми здійснення землеустрою
на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки
Етапи виконання Програми
Показники витрат: |
2021 |
2022 |
Всього
тис. грн. |
Місцевий бюджет |
1560000 |
1330000 |
2890000 |
РАЗОМ |
1560000 |
1330000 |
2890000 |
Додаток 3
Напрямки діяльності та заходи
Програми здійснення землеустрою
на території Гатненської сільської ради на 2021-2022 роки
№ п/п |
Назва напрямку діяльності (пріоритетні напрямки) |
Перелік заходів програми |
Строк виконання програми |
Відповідаль- ний виконавець |
Джерела
фінансування |
Орієнтовні щорічні обсяги фінансування (вартість), грн. |
Очікуваний результат |
2021 |
2022 |
1 |
Здійснення землеустрою на території Гатненської сільської ради |
Розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель |
2021-2022 рік |
Виконавчий комітет Гатненської сільської ради |
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади |
900000 |
300000 |
Приведення землевпорядної документації у відповідність
до вимог чинного законодавства |
2 |
розробку комплексного плану просторового розвитку території Гатненської територіальної громади |
2021-2022
роки |
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади
|
|
1200000 |
3 |
Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів |
2021-2022
роки |
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади |
200000 |
|
4 |
|
Здійснення топографо-геодезичного знімання в М 1:500 для проектних цілей |
2021-2022
роки |
|
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади |
20000 |
20000 |
|
|
Проведення геодезичного знімання |
2021-2022
роки |
|
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади |
40000 |
10000 |
|
|
Проведення геодезичних вишукувань |
2021
рік |
|
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади |
100000 |
|
|
|
Проведення геологічних вишукувань |
2021рік |
|
Бюджет Гатненської сільської територіальної громади |
100000 |
|
Всього |
|
1560000 |
1330000 |
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про затвердження Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури Гатненської сільської ради на 2021-2025 роки
Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про дорожній рух», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про житловокомунальні послуги», «Про автомобільні дороги», з метою забезпечення реалізації державної політики в сфері житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів, Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури Гатненської сільської ради на 2021-2025 роки, що додається.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку (Ворушев С.Є.) та на першого заступника сільського голови (Вітенко С.М).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Гатненської сільської ради
№ ______
від «11» лютого 2021 року
ПРОГРАМА
розвитку інженерно-транспортної інфраструктури Гатненської сільської ради 2021-2025 роки
2021 рік
ЗМІСТ
Паспорт Програми………………………………………………………………...3
Розділ1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма….4
Розділ2. Мета та основні завдання Програми……….………………….……….4
Розділ3. Основні заходи та механізм реалізації Програми…………………….5
Розділ4. Джерела та обсяги фінансування заходів Програми…………….……6
Розділ5. Координація та контроль за виконанням Програми….....……………6
Розділ6. Очікувані результати………….…………….…………………………..7
Паспорт Програми
1. |
Ініціатор розроблення Програми |
Гатненська сільська рада
|
2. |
Розробник Програми |
Перший заступник сільського голови |
3. |
Співрозробники Програми |
Депутати Гатненської сільської ради та члени відповідних профільних комісій виконавчого комітету Гатненської сільської ради |
4. |
Відповідальні виконавці Програми |
Відділ капітального будівництва, благоустрою та ЖКГ |
5. |
Термін реалізації Програми |
2021-2025 роки |
6. |
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми |
місцевий бюджет, залучені кошти |
7. |
Загальний обсяг фінансових
ресурсів, необхідних для реалізації Програми, у тому числі: |
50 000 000 |
Місцевий бюджет |
50 000 000 |
Залучені кошти |
0,00 |
Розділ1.Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
У межах сіл Гатне, Віта-Поштова і Юрівка розташовано більше 5 тисяч приватних домоволодінь, у яких мешкає близько 22 тисяч жителів, які недостатньо забезпечені інженерно-транспортною інфраструктурою (водопостачання, водовідведення, освітлення вулиць, технічний стан доріг, відсутність асфальтного покриття тротуарів тощо).
Незадовільний стан асфальтного покриття вулиць або його відсутність спричиняє дискомфорт для мешканців територіальної громади.
Програмою враховуються загально сільські, колективні, соціальні, культурні та побутові інтереси і потреби місцевих жителів.
Виконання Програми дозволить реалізувати підтримку населення приватних домоволодінь, сприятиме підвищенню рівня обізнаності жителів об’єднаної громади щодо діяльності органів місцевого самоврядування, дозволить залучати міжбюджетні кошти та донорську фінансову підтримку, яка полягає у співфінансуванні проектів на умовах: 20% – залучені кошти від загальної вартості робіт відповідно до проектно-кошторисної документації та 80% – кошти сільського бюджету (далі– Співфінансування), що реалізуються відповідно до Програми для покращення умов їх проживання.
Програма не обмежує права мешканців територіальної громади на проведення поточного та капітального ремонту доріг та тротуарів, будівництво та капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення, знесення і коронування сухих та аварійних дерев, будівництво мереж водопостачання та водовідведення, водовідведення дощових і талих вод за рахунок сільського бюджету. Мешканці громади, які та донори які прийняли рішення брати участь у співфінансуванні проекту, що реалізується відповідно до Програми, мають пріоритетне право на виконання вказаних вище робіт.
Розділ 2. Мета та основні завдання Програми
Метою Програми є поліпшення умов проживання в населених пунктах громади, розбудова та розвиток інфраструктури території Гатненської громади..
Досягнення мети Програми здійснюється шляхом виконання основних завдань:
- забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців Гатненської громади (капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, мереж водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод);
- стимулювання, підтримка на всіх етапах їх функціонування;
- забезпечення прозорості та відкритості при наданні фінансової допомоги з сільського бюджету.
Розділ 3. Основні заходи та механізм реалізації Програми
Програмою передбачаються наступні заходи:
- поліпшення благоустрою території сіл Гатне, Віта-Поштова та Юрівка під час реалізації проектів відповідно до Програми;
- забезпечення проведення благоустрою територій Гатненської громади (капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, мереж водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод) (далі – роботи по благоустрою територій);
- залучення підприємств, організацій, закладів, депутатів та приватних осіб для надання фінансової допомоги з метою покращення благоустрою;
- організація роботи інформаційно-консультативного характеру з мешканцями територіальної громади, підприємствами, організаціями, закладами, депутатами та приватними особами щодо їх участі у співфінансуванні проектів.
Виділення коштів з сільського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій при потребі буде проводитись на умовах співфінансування, а саме орієнтовно: 80% від загальної вартості робіт відповідно до проектно-кошторисної документації –кошти сільського бюджету, 20% –залучені кошти.
Розділ4.Джерела та обсяги фінансування заходів Програми
Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів сільського бюджету та інших залучених коштів.
Фінансування заходів Програми здійснюватиметься у межах видатків, що передбачаються у сільському бюджеті Гатненської сільської ради.
Головний розпорядник коштів, відповідальний за виконання Програми Гатненська сільська рада.
Обсяг бюджетних коштів визначається щороку, виходячи з фінансової спроможності бюджету.
Прогнозний обсяг фінансового забезпечення виконання завдань Програми
Найменування
заходу
|
Прогнозований обсяг фінансування
|
Всього |
у т.ч. за роками |
2021 |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Облаштування інженерно-транспортної інфраструктури Гатненської сільської ради |
50 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
Загальний обсяг фінансування
Програми - місцевий бюджет |
50 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
10 000 000 |
- залучені кошти |
0,00 |
0,00 |
0,00 |
0,00 |
0,00 |
0,00 |
Розділ 5. Напрямки використання.
2021 |
Назва об’єкту фінансування |
Прогнозований обсяг фінансування |
1. |
Проект будівництва автомобільної дороги Гатне-Юрівка |
500 000 |
2. |
Субвенція на умовах співфінансування для виконання проектних робіт по об’єкту «Будівництва дороги від вулиці Одеська до вулиці Велика Окружна Дорога в с.Крюківщина та с.Гатне» |
1 000 000 |
Розділ 6. Координація та контроль за виконанням Програми
Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, постійна комісія з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку та постійна комісія з питань земельних відносин, містобудування, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології Гатненської сільської ради.
Розпорядником коштів за Програмою виступає Гатненська сільська рада.
Звіт про виконання Програми відповідальні виконавці надають сільській раді за підсумками бюджетного року. Дані про хід виконання Програми розміщується на сайті Гатненської сільської ради для ознайомлення громадськості.
Розділ 7. Очікувані результати
Для територіальної громади:
- забезпечення інформування населення в умовах реформування житлово-комунального комплексу;
- вирішення проблем з капітального ремонту доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, мереж водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод;
- цільове та раціональне використання бюджетних та залучених коштів;
- забезпечення комфортних умов проживання населення в межах Гатненської громади.
Для сільської ради:
- реалізація політики щодо загального розвитку сфери житлово-комунального господарства;
- поліпшений фізичний стан благоустрою громади в цілому;
- створення прозорого механізму взаємодії між виконавчими органами Гатненської сільської ради, підприємствами, установами, організаціями та громадськістю, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства;
- створення сприятливих умов для залучення позабюджетних коштів у розвиток об’єктів житлово-комунального господарства та ефективного механізму подальшого його реформування із залученням коштів фізичних і юридичних осіб.
Перший заступник сільського голови Сергій ВІТЕНКО
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року №5/
с. Гатне
Про затвердження Програми підтримки та розвитку обдарованих дітей та молоді Гатненської територіальної громади на друге навчальне півріччя 2021 року
Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон у України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Закону України «Про освіту»,Закону України «Про загальну середню освіту»,Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Програму підтримки та розвитку обдарованих дітей та молоді Гатненської територіальної громади на друге навчальне півріччя 2021 року.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, науки, культури, духовності, історії та туризму (Вахненко В.В.) та заступника сільського голови Ляшук С.М.
Сільський голова Олександр Паламарчук
Програма підтримки та розвитку обдарованих дітей та молоді Гатненської територіальної громади на друге навчальне півріччя 2021 року
- Паспорт Програми
|
Ініціатор розроблення Програми: |
Сільський голова |
|
Дата, номер і назва розпорядчого документу органу виконавчої влади про розроблення Програми |
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
Закон України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні»;
Закон України «Про освіту»;
Закон України «Про загальну середню освіту»;
Закон України «Про дошкільну освіту»;
Закон України «Про позашкільну освіту»;
Укази Президента України від 30 вересня 2010 року № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді»;
|
|
Розробник Програми |
Виконавчі органи ради
|
|
Відповідальний виконавець Програми |
Ляшук С.М., заступник сільського голови |
|
Учасники Програми |
Обдаровані діти та молодь Гатненської територіальної громади |
|
Терміни реалізації Програми |
Друга половина навчального 2021 року |
|
Перелік бюджетів, що беруть участь у виконанні |
Місцевий бюджет |
|
Основні джерела фінансування Програми |
Кошти державного, місцевих бюджетів та кошти інших джерел дозволених законодавством
|
ПРОГРАМА
Підтримки талановитих дітей
Гатненської територіальної громади
ОБГРУНТУВАННЯ ПРОГРАМИ
Підтримка та розвиток обдарованості – це один із пріоритетних напрямків сучасної освіти, оскільки поступ будь – якої країни, регіону, міста залежить саме від здатності її громадян нестандартно, креативно, критично мислити, впроваджувати перспективні інновації в різні сфери суспільного життя.
Талановиті діти - це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна і творча еліта. Еліту будь - якого народу становлять особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно зуміти відбирати таких дітей, допомогти їм знайти себе, підтримати їхній розвиток.
Обдаровані діти в будь-якому суспільстві мають розглядатися як національне надбання й розраховувати на особливі соціальні права. Ось чому великого значення набуває пошук, виявлення і розвиток творчих здібностей та підтримка талановитих дітей. Тому доцільною і необхідно створити довгострокову комплексну програму.
- Загальна частина
Програма підтримки та розвитку обдарованих дітей та молоді Гатненської територіальної громади (надалі – Програма) розроблена для виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, розвитку їхніх інтересів, схильностей, обдарувань, творчого потенціалу, самореалізації, духовного вдосконалення та забезпечення сприятливих умов для самореалізації у сучасному суспільстві.
Програма діє на другу половину навчального 2021 року.
- Мета та основні завдання Програми
Мета Програми полягає у забезпеченні та підтримці обдарованих дітей, молоді Гатненської територіальної громади шляхом створення умов для її творчого, духовного, культурно-мистецького розвитку та часткової компенсації за навчання у Комунальному позашкільному мистецькому закладі «Чабанівська школа мистецтв».
Основними завданнями Програми є:
- створення системи виявлення та відбору обдарованих дітей та молоді;
- визначення стратегії щодо підтримки та напрямків роботи з обдарованими дітьми та молоддю;
- створення умов для забезпечення доступу обдарованих дітей та молоді до якісної освіти;
- удосконалення та оновлення нормативно-правової бази щодо забезпечення змісту, форм і методів роботи з обдарованими дітьми та молоддю;
- залучення обдарованих дітей та молоді до здобуття позашкільної освіти з метою задоволення потреби у професійному самовизначенні та творчій самореалізації
- піднесення статусу обдарованих дітей та молоді та її наставників;
- фінансова підтримка обдарованих дітей та молоді через виплату одноразових премій, стипендій відповідно до додатку 1 цієї Програми.
- Фінансове забезпечення
3.1. Фінансове забезпечення Програми здійснюється сільським бюджетом а також за рахунок інших джерел, дозволенних чинним законодавством.
3.2. Головним розпорядником коштів Програми є Гатненська сільська рада.
3.3. Виплати здійснюються на підставі розпорядження Гатненського сільського голови. Додаток 1
- Керування Програмою
Контроль за виконанням Програми здійснює сільський голова Паламарчук О. І., заступник сільського голови Ляшук С. М, постійна комісія сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоровꞌя та соціальної політики.
- Очікувані результати
5.1. Створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань.
5.2. Забезпечення сприятливих умов для самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві, культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях.
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
Додаток №1 до Програми підтримки та розвитку обдарованих дітей та молоді Гатненської територіальної громади на друге навчальне півріччя 2021 року
ПОЛОЖЕННЯ
про часткову грошову компенсацію Гатненської сільської ради обдарованим дітям та молоді які навчаються у Комунальному позашкільному мистецькому закладі «Чабанівська школа мистецтв».
- Порядок та умови отримання часткової компенсації за навчання у Комунальному позашкільному мистецькому закладу «Чабанівська школа мистецтв»:
1.1. Учасниками на отримання часткової компенсації можуть бути всі діти та молодь Гатненської територіальної громади, які відповідають наступним критеріям:
1.1.1. Реєстрація за місцем проживання разом із батьками (або одного із батьків) на території Гатненської сільської ради.
1.1.2. Оригінали дипломів, грамот або інших документів, які засвідчують про перемоги у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах.
1.2.3. Оригінали відзнак за успіхи у навчанні.
1.1.4. Часткову Компенсацію отримають діти та молодь яка не повинна перевищувати 75% загальної вартості на навчання.
1.1.5. Перелік обдарованих дітей та молоді що отримають часткову компенсацію за навчання у Комунальному позашкільному мистецькому закладі «Чабанівська школа мистецтв», затверджується розпорядженням сільського голови.
- Порядок подання документів претендентами:
2.1. Заява батьків про розгляд на отримання часткової компенсації навчання у Комунальному позашкільному мистецькому закладу «Чабанівська школа мистецтв».
2.1.Копія свідоцтва про народження дитини.
2.2.Копію паспортів батьків (одного із батьків).
2.3. Довідка від Комунального позашкільного мистецького закладу «Чабанівська школа мистецтв» про навчання дитини.
2.4. Оригінали дипломів, грамот або інших документів, що засвідчують про перемоги у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах.
( 1місце; 2 місце; 3 місце)
2.5. Оригінали відзнак за успіхи у навчанні.
2.6. Перелік документів подається у центр надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради.
2.6. Пакет документів, у якому відсутні документи, перелічені у підпунктах 2.1-2.5., вважається неповним і до розгляду не приймається.
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Києво-Святошинського району Київської області у комунальну власність Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області
Відповідно до Законів України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення сесії Києво-Святошинської районної ради Київської області від 05.11.2020 № 752-49-VІІ, враховуючи рішення Білогородської сільської ради № 115 «Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VII скликання від 10 листопада 2020 року № 790 «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад міст, сіл, селища Києво-Святошинського району Київської області Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Києво-Святошинської районної ради» в комунальну власність територіальної громади Білогородської сільської ради Київської області»» від 22 січня 2021 року, керуючись ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 136, ст. 137 Господарського кодексу України, Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Прийняти безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Києво-Святошинського району Київської області у комунальну власність Гатненської територіальної громади в особі Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області майно, а саме автомобіль спец д МСД KRASZ-SRHDMO (інвентарний номер 10510186, державний реєстраційний номер АІ4193НС, кількість 1, залишкова вартість 246 970, 71), Автомобіль спец АС-S-2123 СМД (інвентарний номер 10510171, державний реєстраційний номер АІ4936ЕТ, кількість 1, залишкова вартість 138 082, 73), А/шина 185/75R16Сл (інвентарний номер 2070100860, кількість 4), А/шина R-15 205/70 (інвентарний номер 2070100364, кількість 4).
- Ведення обліку відповідного майна покласти на головного бухгалтера Гуріненко М.О..
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Гатненської сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Січкаренко Л.М.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК
Додаток 1
до Правил утримання домашніх
тварин на території Гатненської сільської ради
ПЕРЕЛІК
порід собак, відповідальність власників яких підлягає
обов'язковому страхуванню за шкоду, яка може бути
заподіяна третім особам
- Аіді (вівчарка атласька)
- Айну (собака айнський, хоккайдо)
- Акбаш
- Акіта-іну
- Акіта американський (собака великий японський)
- Бергамаско (вівчарка бергамська)
- Боксер німецький
- Бріард (вівчарка французька довгошерстна)
- Брохольмер датський
- Був'є арденський
- Був'є фланерський
- Бульдог алапахський чистокровний (отто)
- Бульдог американський
- Бульдог мальорський (ка-де-бо, перо де пресо мальоркін)
- Бульмастиф
- Бультер'єр англійський
- Бультер'єр англійський стафордширський
- Бурбуль південноафриканський
- Вельштер'єр
- Вівчар картський (вівчарка картська)
- Вівчарка американо-канадська біла
- Вівчарка бельгійська (грюнендаль, лакенуа, молінуа, тарв'юрен)
- Вівчарка бернська (бернський зененхаунд)
- Вівчарка велика швейцарська (великий швейцарський зененхаунд)
- Вівчарка голландська
- Вівчарка грецька
- Вівчарка ештрельська (португальська горна)
- Вівчарка кавказька (вовкодав кавказький)
- Вівчарка німецька
- Вівчарка південноросійська (таврійська)
- Вівчарка пікардійська (пікар)
- Вівчарка польська підгалянська
- Вівчарка польська татранська
- Вівчарка середньоазіатська (алабай, вовкодав середньоазіатський)
- Вівчарка східноєвропейська
- Вовкодав ірландський
- Доберман-пінчер
- Дог аргентинський (аргентинський мастиф)
- Дог бордоський (французький мастиф, дог де Бордо)
- Дог німецький
- Далматин
- Дратхаар
- Ердельтер'єр
- Кангал
- Кане-корсо
- Као де кастро лаборейро
- Као де сера де астрела (португальський пастуший собака)
- Карабаш анатолійський
- Командор (вівчарка угорська)
- Кувас угорський
- Лабрадор-ретривер
- Ладсир (ньюфаундленд чорно-білий)
- Лайка
- Леонбергер
- Маламут аляскінський
- Марема (вівчарка маремо-абруцька)
- Мастиф англійський
- Мастиф бельгійський
- Мастиф іспанський
- Мастиф піренейський
- Мастиф тибетський
- Мастіно (мастиф неаполітанський, мастіно-неаполітано)
- Мітельшнауцер
- Московська сторожова
- Ньюфаундленд
- Перо де преса канаріо (собака канарський)
- Піт-бультер'єр американський
- Пурухаар
- Рафейру дуалінтежу (собака португальський сторожовий)
- Ріджбек родезійський
- Ріджбек тайський
- Різеншнауцер (великий шнауцер)
- Ротвейлер
- Сенбернар
- Собака вовчий італійський
- Собака вовчий саарлоський (вольфхаунд)
- Собака вовчий чеський
- Собака піренейський горний (великий піренейський)
- Тер'єр американський стафордширський
- Тер'єр російський чорний
- Тоза-іну (собака японський бійцівський)
- Філа бразилейро (мастиф бразильський)
- Фокстер'єр
- Хаскі сибірський
- Ховаварт
- Чувач словацький
- Ягдтер'єр
- Метиси всіх зазначених порід
Додаток 2
до Правил утримання домашніх
тварин на території
Гатненської сільської ради
ПЕРЕЛІК
порід собак, визнаних як потенційно небезпечні
1. Акіта - іну.
2. Американський бульдог.
3. Американський стафордширський тер'єр.
4. Англійський мастиф.
5. Аргентинський дог.
6. Бельгійська вівчарка.
7. Бернський зенненхунд.
8. Бордоський дог.
9. Бразильська філа.
10. Бульмастиф.
11. Бультер'єр.
12. Доберман.
13. Кавказька вівчарка.
14. Кане корсо.
15. Мастіно неаполетано.
16. Московська сторожова. |
17. Німецька вівчарка.
18. Німецький дог.
19. Перо преса канаріо.
20. Південноруська вівчарка.
21. Пітбультер'єр.
22. Різеншнауцер.
23. Родезійський ріджбек.
24. Ротвейлер.
25. Середньоазіатська вівчарка.
26. Тосаіну.
27. Чорний тер'єр.
28. Німецький боксер.
29. Фокстер'єр.
30. Ягтер'єр німецький.
31. Метиси вищезазначених порід з явними фенотипічними ознаками. |
Даний перелік собак, визнаних як потенційно небезпечні рекомендований відповідно до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 02.06.2009 № 264
Додаток 3
до Правил утримання домашніх
тварин на території
Гатненської сільської ради
Правила
функціонування зони для вигулу тварин на території Гатненської сільської ради
- ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Правила функціонування місць та зон для вигулу тварин у селі Гатне (далі - Правила) визначають порядок їх визначення, а також вимоги до нормативного, санітарного та технічного стану.
1.2. Зона для вигулу тварин створюється з метою:
- поліпшення санітарно-епідемічного та екологічного стану в селі;
- зменшення кількості конфліктних ситуацій, у т. ч. покусів собаками людей та інших тварин;
- підвищення рівня культури та громадської активності власників собак.
1.3. Визначення та облаштування належним чином зони для вигулу тварин покладається на Гатненську сільську раду.
1.4. Обслуговування та забезпечення відповідного технічного та санітарного стану зони для вигулу тварин покладається на КП МКП «Гатне».
- На території зони для вигулу тварин:
- супроводжувати домашню тварину може особа, яка досягла 14-річного віку;
- особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана забезпечити:
безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною домашньою твариною;
безпеку супроводжуваної домашньої тварини;
забезпечити наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тва ини поза місцем її постійного утримання;
забезпечити наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками;
забезпечувати своєчасне надання домашній тварині ветеринарних послуг (обстеження, лікування, щеплення тощо);
негайно повідомляти медичну або ветеринарну установу про випадки заподіяння домашньою твариною ушкоджень здоров'ю людині або іншим тваринам
- власники, собаки яких визнані як небезпечні, не мають права вигулювати цих собак без повідка та намордника.
- ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ
2.1. Зона для вигулу тварин - територія, на якій власник має право вільного вигулу тварини за умов дотримання вимог нормативно-правових актів у цій сфері.
2.2. Покриття зони для вигулу тварин повинно бути піщано-земляним, гравійно-піщаним, з трави (суцільна низька рослинність), поверхня повинна бути рівною.
2.3. Зона для вигулу тварин повинна бути обладнана спеціальними попереджувальними знаками, а також табличками з зазначенням назв та телефонів установ, які відповідають за їх технічний та санітарний стан. Крім цього, зона для вигулу тварин повинна бути обладнана контейнерами для збору сміття та екскрементів.
2.4. Використання зони для вигулу тварин не за призначенням забороняється.
2.5. В зоні для вигулу тварин забороняється розводити вогнища, вживати спиртні напої, запускати салюти і фейєрверки та проводити інші подібні заходи, які можуть призвести до травмування тварин або виникнення конфліктних ситуацій.
2.6. У разі виявлення інфекційних та зооантропонозних захворювань на зоні для вигулу тварин, установи, підприємство або організація, що обслуговує відповідну ділянку, повинно невідкладно звернутися до Державної ветеринарної служби для забезпечення дезінфекції. Про факт проведення дезінфекції повинні свідчити відповідні інформаційні таблички.
- КОНТРОЛЬ ЗА ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯМ
3.1. Контроль за додержанням встановленого чинними нормативними актами порядку експлуатації та утримання зони для вигулу тварин, а також їх нормативного, санітарного та технічного стану здійснює КП «МКП Гатне»
- ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ
4.1. Зміни та доповнення до цих Правил можуть бути внесені у порядку, встановленому чинним законодавством.
Секретар ради Дмитро ШУЛЬГАН
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 11 лютого 2021 року № 5/
с. Гатне
Про затвердження змін до Правил утримання тварин підприємствами, установами, організаціями та громадянами села Гатне
Відповідно до Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” (зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 №968), постанову Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», з метою регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території Гатненської сільської ради, Гатненська сільська рада керуючись Гатненська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни в рішення виконавчого комітету Гатненської сільської ради від 26.03.2010 № 3/2 та в Правила утримання тварин підприємствами, установами, організаціями та громадянами с. Гатне затверджене цим рішенням, а саме:
1.1. Слова «Село Гатне» в усіх відмінках замінити словами «Гатненська територіальна громада».
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку (Ворушев С.Є.).
Сільський голова Олександр ПАЛАМАРЧУК