ВІСІМНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 21 січня 2022 року                                                                         №____

код бюджету  10537000000

Про передачу комунального майна на праві господарського відання

Відповідно до підпункту 31, 43 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 136 Господарського кодексу України, у зв’язку з виробничою необхідністю, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку, інвестицій, освіти, науки, культури та туризму, сесія Гатненської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Передати на праві господарського відання Комунальному підприємству «МКП «Гатне» індивідуально визначене рухоме майно комунальної власності територіальної громади Гатненської сільської ради, а саме підмітально-прибиральну машину, реєстраційний номер 83244АА, марка KARCHER MIC 35 (рік випуску 2020, заводський номер №210151, двигун №130261, шасі №WK3300488L4070151, об'єм двигуна 1642 см.куб, потужність двигуна: 26,20кВт, маса машини 2500кг), балансова вартість1969480,00грн. (один мільйон дев’ятсот шістдесят дев’ять тисяч чотириста вісімдесят гривень 00 копійок).
  2. Затвердити договір про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Гатненської сільської ради, на праві господарського відання (додаток 1).
  3. Комунальному підприємству «МКП «Гатне» прийняти в господарське  відання    майно комунальної власності територіальної громади Гатненської сільської ради, зазначене в пункті 1 цього рішення, згідно акту приймання-передачі.
  4. Доручити сільському голові Паламарчуку О.І. укласти з директором КП «МКП «Гатне» договір про закріплення майна комунальної власності територіальної громади Гатненської сільської ради на праві господарського відання.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку, інвестицій, освіти, науки, культури та туризму (голова комісії - Січкаренко Л.М.).